Hakkımızda

Hakkımızda

Matematika+ Eğitim kurumları 2015 yılı itibariyle butik eğitim anlayışı ile öğrenci başarısının ve memnuniyetinin önceliğini esas alarak eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren, alışılmış eğitim anlayışının dışına çıkarak eğitimde öncü ve örnek bir kurum olmayı, alanında donanımlı öğretim kadrosu ile öğrenciyi dinamik tutarak hedefine ulaştırmayı ilke edinmekte, 4-6 kişilik sınıflarında “her öğrenci özeldir” düşüncesi ile eğitim-öğretime devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geleceğin eğitim sisteminde öğrencilerinin beklentilerini karşılayan, yaptığı çalışmalarda örnek gösterilen öncü bir eğitim kurumu olmak. Her öğrenciyi hedefine ulaştırmayı amaç edinip bununla ilgili akademik alt yapıyı oluşturarak YKS-LGS ‘de derece öğrencileri çıkarmak önceliğimizdir. Öğrenci takip sistemini merkeze alarak aktif öğrenme ile eğitimde yaşam boyu başarıyı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen, toplumsal meselelere duyarlı,vatan ve millet sevgisiyle dolu,hoşgörülü,saygılı bir birey olarak öğrencilerimizi yetiştirmektir. Çağımızın olmazsa olmazı analitik düşünme becerisini geliştirmek hem akademik hem de sosyal yaşamda kullanmalarını sağlamak,üretken,girişken,disiplinli,evrensel değerlere sahip başarılı bir nesil yetiştirmek en önemli hedeflerimizin başında gelmektedir.